Pri objednávke nad 70 EUR máte doručenie ZDARMA a navyše od nás dostanete DARČEK 🎁

Návod na ošetrovanie a použitie

Vážený zákazník, ďakujeme Vám, že ste si zakúpili náš tovar. Venujte prosím dostatočnú pozornosť nasledujúcim informáciám. Upozorňujeme Vás na niekoľko skutočností ako udržovať a zaobchádzať so zakúpeným tovarom. Tento návod obsahuje všetky informácie a pokyny nutné k správnemu používaniu a údržbe.

Reklamáciu je potrebné uplatniť hneď, ako sa vada objaví. Pripadne ďalšie používanie môže zapríčiniť prehĺbenie vady, znehodnotenie reklamácie.

Lehota na uplatnenie reklamácie je 24 mesiacov.

Nezabudnite prosím, že záručná doba a životnosť sú rôzne pojmy. Životnosť je daná spôsobom a intenzita používania a nemusí byť vždy ako záručná doba. To znamená, že pri používaní môže byť životnosť kratšia ako záručná doba.

Kufor z textilného materiálu

Ošetruje sa za sucha kartáčovaním a čistiacimi sprejmi na textil, zľahka aj vlhkou handričkou. V žiadnom prípade neprať. Výrobok chráňte pred mechanickým poškodením, stykom s chemikáliami, s otvoreným ohňom a pred účinkami priameho tepelného zdroja, chráňte pred premáčaním.

Kufor ABS/polykarbonát/ PVC materiálu

Ošetrujte s vlhkou handričkou. Po zmoknutí utrieť a voľne usušiť pri izbovej teplote. Môže sa použiť silikónová kefa (bezfarebná). Prípravky sa dajú zakúpiť v špecializovaných obchodoch a v obchodoch s obuvou.

Kufor nepreťažovať, vyhýbať sa ťahaniu po nerovných povrchoch. Pri dvíhaní, nadvihovaní a presúvaní kufra cez obrubník a pod., nepoužívať výsuvnú rukoväť. Kufor uchopte za pevnú rukoväť na vrhu, príp. boku kufra.

NEPREŤAŽUJTE NAD POVOLENÚ NOSNOSŤ

Do 8 kg – kufor s priemerom cca 50cm
Do 15 kg – kufor s priemerom cca 60cm
Do 22 kg – kufor s priemerom cca 70cm
Do 25 kg – kufor s priemerom cca 70cm

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.