O nás

Nájsť praktický, kvalitný a zároveň dobre vyzerajúci cestovný kufor, ktorý bude zároveň cenovo dostupný, nie je také jednoduché, ako by sa mohlo zdať. A tak sme sa namiesto zdĺhavého hľadania rozhodli ako prvá slovenská spoločnosť začať od júla 2017 takéto kufre vyrábať priamo u nás na Slovensku, v Starej Ľubovni. Nielenže tým podporujeme lokálnu produkciu, ale sme aj bližšie k svojim zákazníkom, ktorí na doručenie našich kufrov nemusia zbytočne dlho čakať.

Tým, na čom si pri výrobe kufrov HaChi zakladáme, je ich kvalita. Všetky kufre vyrábame z akrylonitrilbutadienstyrenu (ABS materiálu), vďaka čomu sú odolné voči mechanickému poškodeniu a vysokým či nízkym teplotám, ale aj voči kyselinám, hydroxidom, uhľovodíkom, olejom a tukom. Všetky naše kufre sú zdravotne nezávadné.

Sortiment našich kufrov stále dopĺňame a obmieňame podľa aktuálnych trendov a preferencií našich zákazníkov, ktorí u nás nájdu kufre rôznych farieb a veľkostí, ale aj obľúbené sety za priateľské ceny.

Tak, ako bol pes Hachi verným priateľom, ktorý vždy verne stál pri svojom pánovi, veríme, že aj kufre HaChi vás budú verne sprevádzať na všetkých vašich cestách za dobrodružstvom a svojou kvalitou vás nikdy nesklamú.

Prajeme krásne zážitky s HaChi!

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.