Pri objednávke nad 70 EUR máte doručenie zdarma. Nakúpte nad 100 EUR a k vašej objednávke dostanete od nás darček 🎁

Všeobecné obchodné podmienky

Vyhlásenie vlastníka

Vlastník domény hachi.sk nenesie zodpovednosť nad nesprávnym pochopením, používaním a využitím obsahu jeho stránok. Pri užívaní e-shopu, teda tu deklarovaných produktov, je stále potrebné, aby sa zákazník oboznámil podrobne s ich obsahom, návodom a odporúčaniami, ktoré sú súčasťou každého ponúkaného výrobku.

Obchodné a dodacie podmienky
  1. Konkrétne podmienky pre minimálnu výšku objednávky a prípadný poplatok za dopravu pri nesplnení minimálnej výšky objednávky sú predmetom zmluvy.
  2. Ceny sú uvedené s DPH.
  3. Miesto dodania musí byť v Slovenskej republike.
  4. Tovar je možné nakupovať v jednotlivých kusoch alebo setoch.
  5. Tovar objednaný do 16:00 hodiny Vám bude dodaný spravidla do nasledujúcich 48 hodín kuriérskou službou.
  6. Tovar bude uhradený v hotovosti, ak nie je vopred dohodnuté inak. Ceny tovarov sa priebežne aktualizujú, preto si dodávateľ vyhradzuje právo možnosti zmeny aktuálnych cien z dôvodov napr.: začiatok alebo koniec akcie, dopredaj, mimoriadne zľavy, zmena nákupnej ceny a pod.
Dodacie podmienky
  1. Konkrétne podmienky pre minimálnu výšku objednávky a prípadný poplatok za dopravu pri nesplnení minimálnej výšky objednávky sú predmetom zmluvy.
  2. Tovar Miesto dodania musí byť v Slovenskej republike.
  3. Tovar objednaný do 16:00 hodiny Vám bude dodaný spravidla do nasledujúcich 48 hodín kuriérskou službou.
Záverečné ustanovenia

Všetky právne vzťahy vznikajúce medzi kupujúcim a predávajúcim sa riadia právnymi predpismi Slovenskej republiky. Vo veciach neupravených týmito Obchodnými podmienkami sa uplatnia príslušné ustanovenia Obchodného zákonníka. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto obchodné podmienky meniť. Tieto obchodné podmienky nadobúdajú platnosť dňa 2.11.2018.

Podmienky reklamácie
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.